KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978479
nr 1597 8479
Asta Holmberg
(1900-1982), Sverige
Oljemålning, Bergig kust. Signerad. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Asta Holmberg, svensk målare född 1900, död 1982.
måndag 12 februari 2024
kl 19:15:05